top of page
Brainstorming%20over%20paper_edited.jpg

Legal Akademi Hakkında

Legal Akademi, fakülte öğrencilerinden tecrübeli uygulamacılara kadar tüm hukukçular arasında bilgi ve tecrübe paylaşımı sağlamak amacıyla kurulan bir online platformdur. Bu platform aracılığı ile özellikle genç meslektaşlarımıza ve müstakbel meslektaşlarımıza gerek Legal Akademi ekibinin parçası olarak gerekse platform arcılığı ile sunulacak sektör sohbetleri, eğitimler gibi araçlar kanalı ile tecrübe ve bilgi birikimini derinleştirme imkanı sağlamak hedeflenmektedir.

BuL

Legal Akademi Blog

Legal Akademi Blog'un yayın koşullarına uygun, niş ve güncel hukuki konulara ilişkin yayın ekibimiz ve konuk yazarlar tarafından kaleme alınan makaleler yayımlanmaktadır.

Legal Akademi Mevzuat

Legal Akademi yayın ekibi günlük olarak geniş kaynaklardan mevzuat takibi yapmakta ve en kısa sürede okuyucularının erişimine sunmaktadır. 

Sektör Sohbetleri

Genç hukukçuların kariyer yollarını çizerken meslektaşların tecrübelerini dinleyebilmeleri faydalanabilecekleri en önemli kaynaklardan birini teşkil ediyor. Legal Akademi bu tecrübe paylaşımını sağlamak için sektörden farklı alanlardan birçok hukukçuyla bir araya gelerek sorularını yöneltiyor.

bottom of page